Autentiškas Marselio muilas su alyvuogių aliejumi, 500 g kubas Padidinti

Autentiškas Marselio muilas su alyvuogių aliejumi, 500 g kubas

Forma kubas
Kodas MMV111
Sudėtis     SODIUM OLIVATE, SODIUM COCOATE, AQUA, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE
Kilmė Marselis, Prancūzija

Smulkiau

5,36 €

Į krepšelį

Šios prekės Šiuo metu neturime

 
Pagamintas iš 100 proc. augalinių aliejų, iš kurių ne mažiau kaip 72 proc. sudaro alyvuogių aliejus.

Puikiai tinka ir rekomenduojamas naudoti šlapiuoju būdu veliant vilną. Idealiai tinka švelniems audiniams skalbti rankomis, efektyviai šalina dėmes, tuo pačiu apsaugodamas ir audinį, ir jūsų rankas.

Šis autentiškas žaliasis ūkinis Marselio muilas vis dar gaminamas tradiciniuose katiluose, laikantis Marselio muilo profesionalių gamintojų sąjungos pasirašytoje kokybės chartijoje patvirtinto Marselio muilo gamybos proceso, susidedančio iš penkių tradicinio muilo gamybos etapų.

Be parabenų, be gyvulinės kilmės riebalų, sudėtyje nėra palmių aliejaus, dažiklių ir kvapiklių, hipoalergiškas.

Dėmesio, nurodytos nuolaidos taikomos perkant iš viso 5 vnt. ir daugiau, atitinkamai 10 vnt. ir daugiau bet kurios rūšies ir svorio muilą.

Marselio muilas – tradicinis muilas iš augalinių aliejų, jau ne vieną šimtmetį gaminamas Marselio apylinkėse. 1688 m. Prancūzijos karaliaus Liudviko XIV įsakymu, be kita ko, neatšauktu ir galiojančiu net ir dabar, įtvirtinti tikrojo Marselio muilo kokybės standartai. Tik besilaikantys šių griežtų taisyklių gamintojai gali savo gaminamą muilą žymėti „Savon de Marseille“ ženklu: muilas gaminamas penkiais etapais, jo sudėtyje turi būti tik augalinės kilmės, t. y. alyvuogių aliejus, negali būti naudojami dirbtiniai kvapikliai ar dažikliai, muilas turi būti pagamintas Ronos deltos departamente, verdamas katile, o pats gamybos procesas trunka apie dvi savaites. Nepaisant to, kad vėliau šio muilo gamyboje imta naudoti ne tik alyvuogių, bet ir palmių aliejų, iki šiol augalinės kilmės aliejus gaminant šį tradicinį muilą sudaro ne mažiau kaip 72 proc. Sužinoję, kad Marselio muilas pradėtas padirbinėti jau ir Azijoje, jo gamybai naudojant ne alyvuogių aliejų, bet gyvulinės kilmės riebalus, keturių muilo gamyklų, išlikusių ir tebegaminančių šį legendinį muilą, savininkai įsteigė Marselio muilo profesionalių gamintojų sąjungą, siekdami apsaugoti muilo sudedamąsias dalis, gaminimo procesą ir geografinį unikalumą. Mes siūlome vieno iš šių keturių paskutiniųjų gamintojų – 1894 m. įkurtos „Savonniere du Midi“ muilo gamyklos – muilus. Jau 120 metų šioje gamykloje, kruopščiai laikantis senųjų tradicijų, gaminamas garsusis Marselio muilas, kurio autentiškumą patvirtina specialus įspaudas.

Šis muilas labai populiarus ir gerai žinomas ne tik Prancūzijoje, bet ir už jos ribų. Tai paprastas produktas, pasižymintis išskirtine kokybe. Tikras Marselio muilas gaminamas iš 100 proc. augalinių (alyvuogių arba palmių) aliejų, yra draugiškas aplinkai (suyra per mažiau nei 28 dienas) ir neteršia aplinkos, ypač vandens, skirtingai nei iš naftos chemijos produktų pagamintas muilas. Galiausiai, dėl gamybos proceso – ilgo virimo ir džiovinimo, šis muilas yra labai ekonomiškas, nes, palyginti su paprastu muilu, jo pakanka du kartus ilgiau. Šio muilo sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, sintetinių priedų, jis yra natūralus ir hipoalergiškas, nedirgina odos, ypač tinka jautriai, egzemos pažeistai odai, turi antiseptinių savybių ir gali būti naudojamas nedidelėms žaizdoms dezinfekuoti. Šiuo muilu rekomenduojama skalbti kūdikių drabužėlius, kadangi jis nesukelia bėrimo ir nedirgina, efektyviai pašalina net ir įsisenėjusias dėmes. Marselio muilas nepakeičiamas veliant vilną šlapiuoju būdu, apsaugo ir nedirgina rankų odos. Be to, pakabintas spintoje šio muilo gabalėlis bus gera apsauga nuo kandžių.

Marselio muilą renkasi tie, kas vertina natūralumą, yra neabejingi savo sveikatai, reiklūs kasdien naudojamų produktų kokybei ir dėmesingi aplinkai.

 

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti savo atsiliepimą

Autentiškas Marselio muilas su alyvuogių aliejumi, 500 g kubas

Autentiškas Marselio muilas su alyvuogių aliejumi, 500 g kubas

Forma kubas
Kodas MMV111
Sudėtis     SODIUM OLIVATE, SODIUM COCOATE, AQUA, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE
Kilmė Marselis, Prancūzija

Parašyti savo atsiliepimą

Prekė Nuo (vnt.) Nuolaida
Autentiškas Marselio muilas su alyvuogių aliejumi, 500 g kubas 10 -1,16 €
Autentiškas Marselio muilas su alyvuogių aliejumi, 500 g kubas 5 -0,58 €

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: